«єРобота»: на Рівненщині створять 65 нових робочих місць

19 Вересня 2023, 14:15
«єРобота»: на Рівненщині створять 65 нових робочих місць 622
«єРобота»: на Рівненщині створять 65 нових робочих місць

У межах урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа» Рівненська область отримала ще 35 позитивних рішень на суму 8,2 мільйона гривень і створять 65 робочих місць.

Загалом на Рівненщині з 1 лютого цього року отримали 446 позитивних рішень. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 852 нових робочих місць. Про це повідомила в.о. директорки Рівненського обласного центру зайнятості Надія Плютинська.

Рівненська область залишається в трійці лідерів з-поміж всіх регіонів за кількістю ухвалених позитивних рішень.

За видами діяльності найбільша кількість позитивних рішень в роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів та мотоциклів; переробній промисловості; тимчасовому розміщенні й організації харчування; будівництві; освіті.

З часу започаткування проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа», а це з липня 2022 року, в області профінансували 599 отримувачів мікрогрантів  та створили 546 нових робочих місць.

Прийом нових заяв на отримання мікрогрантів триває до 19 листопада 2023 року.

За програмою «Власна справа» можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тисяч гривень. Обов'язковою умовою є створення одного-двох і більше робочих місць залежно від суми мікрогранту. Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності.

Читайте також: Бізнес Рівненщини активно долучається до програм підтримки

Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану, а також кредитної історії заявника йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Рівненського обласного центру зайнятості. Рішення про надання чи відмову у наданні мікрогранту ухвалює Державний центр зайнятості.

Ознайомитися з Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/738-2022-%D0%BF#Text.

Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» та бізнес-план можна через портал Дія за посиланням  https://is.gd/KT7RoW.

Отримати консультацію щодо мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна на нашому Telegram-каналі підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячій» лінії Рівненського ОЦЗ: +38096-539-53-59.

Коментар
23/07/2024 Понеділок
22.07.2024