Протидія шахраям і фінансова грамотність: ПриватБанк разом із блогерами створив серію просвітницьких відео

25 Вересня 2023, 13:17
Протидія шахраям і фінансова грамотність: ПриватБанк разом із блогерами створив серію просвітницьких відео 381
Протидія шахраям і фінансова грамотність: ПриватБанк разом із блогерами створив серію просвітницьких відео

ПриватБанк разом з відомими блогерами розпочав просвітницьку кампанію, щоб привернути увагу українців до правил платіжної безпеки і навчити протидіяти шахраям.

Про це інформує пресслужба ПриватБанку.

Антон Тимошенко, один із найвідоміших стендап-коміків в Україні, в легкій і зрозумілій формі розказує про найбільш поширені види шахрайства та дає поради, як їм запобігти.

Перший випуск присвячений соціальному інжинірингу – методиці психологічної маніпуляції, використовуючи яку, зловмисники змушують добровільно розголошувати конфіденційні платіжні дані. Ролик вже можна переглядати в YouTube, а список корисних «антишахрайських» відео поступово розширюватиметься.

На каналі вже є шість відео: https://www.youtube.com/@PrivatBankUKR/videos.

Вікторія Губіна, маркетинг-директор ПриватБанку, розказала, що питання платіжної безпеки наразі як ніколи гостре.

«Мільйони українців згуртувались, аби протистояти викликам, які несе війна, проте, буремні часи - на руку шахраям, і вони активізували свою діяльність. ПриватБанк дбає про своїх клієнтів, і ми щиро сподіваємось, що серія наших нових відео допоможе підвищити фінансову грамотність українців і тим самим захистити їх. Беремо і протидіємо», – зазначила Вікторія Губіна.

Цей та інші проєкти банк реалізує в рамках своєї корпоративної соціальної відповідальності просвітницької роботи з протидії шахрайству. Знати і розуміти правила безпеки безготівкових та онлайн-платежів – це протидіяти шахраям, а саме шахрайство легше попередити, аніж боротися з його наслідками.

Коментар
02/12/2023 Субота
02.12.2023
01.12.2023