Малі фермери України отримають мінеральні добрива від міжнародних партнерів

28 Вересня 2023, 17:00
Малі фермери України отримають мінеральні добрива від міжнародних партнерів 602
Малі фермери України отримають мінеральні добрива від міжнародних партнерів

Декілька тисяч фермерів з усіх регіонів України отримають мінеральні добрива, які придбали завдяки уряду США та уряду Республіки Корея.

Перші аграрії з Київщини вже отримали добрива для внесення на озимі культури. Про це інформує Міністерство агрополітики та продовольства.

Міністр агрополітики наголосив на важливості підтримки США у багатьох питаннях, які впливають на роботу і виживання українського агросектору. 

«Сьогодні ми роздаємо міндобрива для найменших фермерів. Для тих, хто має декілька гектарів в обробітку, але багато переживань і проблем. Це відчутна допомога. Важливим фактором цієї програми також є реєстрація малих фермерських господарств в ДАР, для отримання цієї допомоги. Тепер вони зможуть брати участь і в інших програмах допомоги», – наголосив міністр агрополітики Микола Сольський.

Загалом, завдяки урядам США та Республіки Корея придбали 12 тисяч тонн мінеральних добрив. Цього обсягу вистачить для внесення на площі майже 200 тисяч гектарів. Мінеральні добрива отримають понад 10 тисяч фермерів через програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО). Це майже 70% від загальної кількості невеликих фермерів, які зареєструвались на програму в Державному аграрному реєстрі до 15 серпня 2023 року, і обробляють до 500 гектарів та вирощують олійні і зернові культури.

Коментар
23/07/2024 Понеділок
22.07.2024