Від одягу до товарів для ремонту мото/вело продукції: підприємиця з Рівненщини отримала грант на розвиток бізнесу

29 Вересня 2023, 17:50
Від одягу до товарів для ремонту мото/вело продукції: підприємиця з Рівненщини отримала грант на розвиток бізнесу 654
Від одягу до товарів для ремонту мото/вело продукції: підприємиця з Рівненщини отримала грант на розвиток бізнесу

Юлія РУДНІК з Володимиреччини, що на Рівненщині, має чотири роки підприємницького досвіду. Увесь цей час займалася торгівлею побутовою хімією та одягом. З 2020 року розширила бізнес у напрямку товарів для ремонту мото/вело продукції, фарб та інвентарю для будівельних робіт.

Про це інформують на сайті Рівненської обласної служби зайнятості.

Тож коли виникла бізнес-ідея стати офіційним дилером продукції фірми STIHL, підприємиця для її реалізації вирішила скористатися урядовим проєктом «єРобота» за програмою «Власна справа».

Для успішного написання бізнес-плану жінка першочергово пройшла навчання у Рівненському ЦПТО ДСЗ за напрямом «Написання бізнес-плану для отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу».

А після його захисту та співбесіди у Рівненському обласному центрі зайнятості  отримала позитивне рішення Державного центру зайнятості на отримання коштів мікрогранту.

За ці кошти грантоотримувачка закупила необхідне обладнання, сировину та матеріали для розвитку власного бізнесу. Також за умовами цієї програми пані Юлія створила два робочих місця, які були укомплектовані за сприяння Володимирецького управління Вараської філії обласного центру зайнятості з-поміж безробітних громадян.

«Урядовий проєкт «єРобота» – чудова можливість роботодавцям втілити свої бізнес-ідеї, а для безробітних – знайти роботу», – ділиться Юлія РУДНІК.

Нагадуємо, що подати заявку на отримання мікрогранту можна на Порталі «Дія».

Охочі скористатися програмою «єРобота» для відкриття чи розширення бізнесу можуть за додатковою інформацією звернутися до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38096-539-53-59.

Коментар
02/12/2023 Субота
02.12.2023
01.12.2023