Ферма на Рівненщині удвічі збільшила поголів’я овець

03 Жовтня 2023, 14:09
Ферма на Рівненщині удвічі збільшила поголів’я овець 569
Ферма на Рівненщині удвічі збільшила поголів’я овець

Фермерське господарство «Рясниківське», що на Гощанщині, розводить овець. У 2021 році, скориставшись державною підтримкою розвитку тваринництва, власники відкрили підприємство з нуля і закупили 500 овець. Сьогодні їх вже понад 1200.

З діяльністю господарства ознайомився начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. Про це йдеться на сайті Рівненської ОВА.

«Нині тут працює 13 людей. Залучають і суміжний бізнес до співпраці. Наприклад, компанії, які стрижуть овець. Приємно, що попри війну, підприємці Рівненщини продовжують розвиватися і створювати нові напрямки бізнесу», – зазначив Віталій Коваль.

Загалом на Рівненщині нині спостерігають позитивну тенденцію у тваринницькій галузі. Так, майже вдвічі у порівнянні з минулим роком у сільськогосподарських господарствах наростили поголів’я овець і кіз, на 20% – свиней, на 16,8 – птиці. Поголів’я корів зросло на понад 5%.

На сьогодні у Рівненській області діє 66 тваринницьких підприємств та 10 сімейних фермерських господарств. Також завершується будівництво двох потужних комплексів – з вирощування свиней та корів.

Коментар
04/12/2023 Понеділок
04.12.2023