Рівненщина на 100% готова до опалювального сезону

03 Жовтня 2023, 17:18
Рівненщина на 100% готова до опалювального сезону 787
Рівненщина на 100% готова до опалювального сезону

Рівненщина на 100% готова до опалювального сезону. В області завершили ремонти, створений аварійний запас обладнання, укладені договори із постачальниками за фіксованими пільговими цінами.

Про це розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль під час брифінгу на Укрінформ.

«Область на 100% готова до осінньо-зимового періоду. Провели ремонтні роботи на каналізаційних і тепломережах, замінили котли, заготовили посипний матеріал та реагенти для доріг. Є необхідний аварійний запас обладнання та матеріалів для об’єктів систем життєзабезпечення. Для усіх 10 теплопостачальних підприємств області, які використовують газ, передбачені фіксовані пільгові ціни», – сказав очільник області.

Віталій Коваль також додав, що така підготовка пройшла і в освітніх, медичних, соціальних закладах. Створений запас генераторів різних потужностей.

«Плановість підготовки до зими цьогоріч – на новому рівні. Всі вже чітко розуміють ризики і потреби. Першочергово забезпечуємо тих, хто не може про себе подбати – соціально незахищених, зокрема, геріатричні заклади та інтернати. На Рівненщині з дровами проблем не буде, адже 40% території області покрито лісами. Окрім того, в області вже готові розгорнути 296 Пунктів  незламності», – зазначив начальник Рівненської ОВА.

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024
18.07.2024