Закарпатських підприємців запрошують до участі у польсько-українському бізнес-форумі «Сектор машин та обладнання»

05 Жовтня 2023, 14:13
Закарпатських підприємців запрошують взяти участь у польсько-українському бізнес-форумі «Сектор машин та обладнання» 934
Закарпатських підприємців запрошують взяти участь у польсько-українському бізнес-форумі «Сектор машин та обладнання»

Закарпатські підприємства, що спеціалізуються на виробництві машин, компонентів та обладнання, можуть безоплатно взяти участь у польсько-українському бізнес-форумі «Сектор машин та обладнання».

Його організовують компанія Pronar разом з інституціями-партнерами, Польське агентство інвестицій і торгівлі (Polska Agencja Inwestycji i Handlu - PAIH) та Польська асоціація роботодавців у галузі будівництва (Polski Związek Pracodawców Budownictwa). Про це інформують на сайті Закарпатської ОВА.

Основною темою форуму стане відновлення України від руйнувань, спричинених війною, що вимагатиме залучення світових фінансових інституцій і промислових корпорацій. Своїм досвідом та інноваційними технологічними рішеннями поділяться провідні польські машинобудівні компанії.

Унікальною частиною заходу стане презентація модельного ряду техніки кожного підприємства, зокрема й робоча демонстрація обраної техніки.

Для закарпатських компаній це хороша нагода налагодити зв’язки з ключовими українськими виробниками в цій галузі, державними органами влади, неурядовими організаціями, фінансовими установами та інституціями, що зацікавлені в розвитку місцевої економіки.

«Захід відбудеться вже 18 жовтня у виставковому центрі Pronar (Сім'ятичі, вул. Армії Крайової, 41, 17-300). Тож долучайтеся до ініціативи, спрямованої на активну участь у відновленні української економіки», – йдеться в повідомленні.

Зареєструватися можна за посиланням.

Запрошення та програма заходу.

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024