З початку року суб’єкти господарювання Рівненщини сплатили майже 154 мільйони гривень акцизного податку

12 Жовтня 2023, 15:18
З початку року суб’єкти господарювання Рівненщини сплатили майже 154 мільйони гривень акцизного податку 373
З початку року суб’єкти господарювання Рівненщини сплатили майже 154 мільйони гривень акцизного податку

За дев’ять місяців поточного року суб’єкти господарювання Рівненщини сплатили до державного бюджету 154 мільйони гривень акцизного податку, що на 126 мільйонів гривень перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

Зі сплаченої суми  135,6 мільйона гривень податку сплатили виробники тютюнових виробів, 12,2 мільйона гривень – пивовари області, 5,7 мільйона гривень – акцизний податок з транспортних засобів. Про це повідомили рівненські податківці.

Нагадаємо, до підакцизних товарів належать: спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво; тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну; рідини, що використовуються в електронних сигаретах; пальне; автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше, транспортні засоби для перевезення вантажів; електрична енергія.

У податковій службі області зазначають, щоб убезпечити себе від споживання неякісного алкоголю, споживачам  необхідно купувати лише легальну підакцизну продукцію.

Серед умов, які вказують на те, що алкоголь відповідає стандартам якості та перебуває у легальному обігу, – марка акцизного податку встановленого зразка на кожній одиниці продукції та ліцензія у продавця такого товару.

Звертаємо увагу, що в умовах воєнного стану Державна податкова служба забезпечує контроль за діяльністю суб’єктів господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг шляхом проведення фактичних перевірок.

Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024