Рівненщина та «Ощадбанк» підписали меморандум для розвитку місцевого бізнесу

17 Жовтня 2023, 10:05
Рівненщина та «Ощадбанк» підписали меморандум для розвитку місцевого бізнесу 320
Рівненщина та «Ощадбанк» підписали меморандум для розвитку місцевого бізнесу

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль та голова правління «Ощадбанку» Сергій Наумов підписали меморандум про співпрацю. Цей документ має на меті впровадити нові можливості для малого та середнього бізнесу та залучити міжнародні програми.

Про це повідомили на сайті Рівненської ОВА.

«Це знакова подія, яка вкотре підтверджує – Рівненщина це комфортний і перспективний регіон. Розвиток спільних програм з «Ощадбанком» перш за все спрямований на малий та середній бізнес. Адже саме такі підприємства забезпечують стабільність економіки – як області, так і держави», – прокоментував Віталій Коваль.

Також очільник області додав, що Рівненська ОВА визначить галузі, які є пріоритетними для розвитку області і синхронізує їх з «Ощадбанком», аби спільно розробити цільові регіональні програми підтримки.

Банк, зі свого боку, розширить перелік кредитних програм для бізнесу Рівненщини, у тому числі в межах міжнародних проєктів.

Сьогодні через «Ощадбанк» реалізують важливі для бізнесу кредитні та грантові програми. Наприклад «Доступні кредити 5-7-9», «єРобота».

 

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024