Мукачівське підприємство отримало грант на реалізацію бізнес-проєкту

17 Жовтня 2023, 13:09
Мукачівське підприємство отримало грант на реалізацію бізнес-проєкту 541
Мукачівське підприємство отримало грант на реалізацію бізнес-проєкту

Товариство «Озонація Закарпаття» завдяки державній програмі підтримки «Власна справа» отримало грант на реалізацію бізнес-проєкту щодо дезінфекції приміщень та розширило діяльність.

За рахунок грантових коштів (250 тисяч гривень) на підприємстві придбали обладнання та створили два робочі місця. Про це інформує Закарпатський обласний центр зайнятості.

Керівник підприємства пан Віктор розповідає, коли дізнався про урядову програму підтримки, зрозумів, що мікрогрант – це реальна можливість вдосконалити започаткований ним бізнес. Чоловік докладно вивчив умови отримання гранту на розвиток власної справи та написав розгорнутий бізнес-план, який успішно захистив в обласному центрі зайнятості. Невдовзі Віктор отримав позитивне рішення державної служби зайнятості щодо надання коштів.

«Ми сміливо працюємо над розвитком свого бізнесу – вдосконалюємо надання послуг та урізноманітнюємо їх перелік. Зараз ми одна з найкращих компаній у своїй галузі на місцевому ринку праці. Професійне обладнання та безпечні препарати, придбані за грантові кошти, досвідчені майстри та відповідальне ставлення до роботи – це те, що дозволяє нашій команді бути успішною», – зазначив пан Віктор.

Власна справа – одна з найпопулярніших програм урядового проєкту у 2022-2023 роках. Головною метою програми є створення робочих місць, що одночасно підтримує розвиток бізнесу і сприяє зайнятості. Програмою передбачається, що повернення коштів гранту відбувається у вигляді податків та зборів.

Отримати консультації щодо умов надання мікрогранту на створення та розвиток власної справи можна за гарячими лініями ОЦЗ: для населення 095-668-65-98, для роботодавців 095-426-11-58.

Коментар
14/07/2024 Неділя
14.07.2024
13.07.2024
12.07.2024