На Рівненщині засудили продавця контрафактних цигарок

17 Жовтня 2023, 17:11
На Рівненщині засудили продавця контрафактних цигарок 533
На Рівненщині засудили продавця контрафактних цигарок

У суді довели вину рівнянина, якого обвинувачували у незаконному придбанні, транспортуванні та зберіганні з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів.

Про це інформує Рівненська обласна прокуратура.

Зокрема довели, що чоловік, який офіційно не займався підприємницькою діяльністю, у пошуках легкого та швидкого збагачення намагався налагодити тютюновий бізнес. У травні цього року він придбав майже три тисячі пачок цигарок без марок акцизного податку, і віз їх для подальшої реалізації.

Планам чоловіка завадили правоохоронці, які зупинили мікроавтобус «Mercedes-Benz Sprinter» на блокпосту в Сарнах. Жодних документів на товар водій надати не зміг.

Свою вину обвинувачений визнав у повному обсязі. Вироком Сарненського районного суду йому призначили покарання у вигляді 85 тисяч гривень штрафу. Крім того, за клопотанням прокурора і згідно з рішенням суду, вилучені цигарки підлягають передачі на потреби ЗСУ.

Рішення ще не набрало законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.

До слова, загалом, з початку цього року за клопотаннями прокурорів військовослужбовцям ЗСУ передали вже 57 тисяч пачок цигарок, конфіскованих в межах кримінальних проваджень.

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024
18.07.2024