«Врожай перемоги»: фермери Рівненщини можуть отримати консультації щодо розвитку бізнесу

19 Жовтня 2023, 10:11
«Врожай перемоги»: фермери Рівненщини можуть отримати консультації щодо розвитку бізнесу 363
«Врожай перемоги»: фермери Рівненщини можуть отримати консультації щодо розвитку бізнесу

В Рівненській ОДА презентували консультаційний Центр розвитку фермерства «Врожай Перемоги». У ньому надаватимуть безоплатні консультації про сільськогосподарське виробництво та вчитимуть писати грантові заявки. Фермери зможуть подати запит із питанням, яке їх цікавить, а експерти нададуть кваліфіковану відповідь.

Про це повідомила директорка Департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.

«Ініціатива створить місцевим фермерам нові можливості для розвитку. Більшість фермерських господарств, які працюють в області – це малі й середні за розмірами землекористування товаровиробники. Саме такі підприємства потребують додаткової підтримки як інформаційної, так і ресурсної», – зазначила Надія Переходько.

Координатор Центру розвитку «Врожай Перемоги» Григорій Перерва розповів, що проєкт надаватиме безкоштовні послуги, які орієнтовані на потреби малих та середніх фермерів. Центр інформуватиме про інновації в рослинництві, допомагатиме посилювати спроможність фермерів адаптуватися до змін у агросекторі та нових потреб, змінювати свої бізнес-моделі, диверсифікуватись та залучати фінансові ресурси для розвитку бізнесу.

Отримати консультацію в Центрі можна через офіційний сайт або соціальні мережі:

Презентація відбулась в межах Проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», що фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024