До лютого ПриватБанк кредитуватиме бізнес під заставу без комісій

23 Жовтня 2023, 10:00
Програма підтримки підприємців: до лютого ПриватБанк кредитуватиме бізнес під заставу без комісій 283
Програма підтримки підприємців: до лютого ПриватБанк кредитуватиме бізнес під заставу без комісій

ПриватБанк запустив нову програму підтримки підприємців та малого бізнесу, яка дає можливість отримати фінансування без додаткової комісії – достатньо мати заставу.

Про це інформує пресслужба ПриватБанку.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, банк пропонує пільгові умови кредитування, щоб дати можливість бізнесу працювати та розвиватися попри війну, нова програма розрахована на підтримку саме в той період, коли бізнес найбільше потребує коштів – кінець поточного та початок наступного року.

Пільгова програма кредитування під заставу без комісій триватиме з жовтня 2023 до лютого 2024 року. Підприємці та малий бізнес отримають від банку фінансування за ставкою від 5% річних (залежно від цілі кредитування) в межах програми «Доступні кредити 5-7-9%» на строк до трьох років. Застава по кредиту (власне рухоме чи нерухоме майно, майно третіх осіб) та до 50% суми кредиту – гарантії держави або програми ЄБРР.   

За результатами досліджень компанії CBR, 46% юридичних осіб та 68% підприємців України називають ПриватБанк своїм основним банком.

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024