Компанія із Закарпаття постачатиме дитячі лижі спортивним школам Австрії

01 Листопада 2023, 14:27
Компанія із Закарпаття постачатиме дитячі лижі спортивним школам Австрії 513
Компанія із Закарпаття постачатиме дитячі лижі спортивним школам Австрії

Попри війну компанія «Фішер-Мукачево» на Закарпатті продовжує динамічно розвиватися. Вона сплачує податки й забезпечує понад 700 працівників роботою та гідною заробітною платою. Діяльність «Фішер-Мукачево» – це реальний приклад безпеки та ефективності іноземних інвестицій в Україну.

Про це наголосили під час робочої поїздки на Мукачівщину. Керівництво Закарпатської ОВА разом із головою уряду федеральної землі Бургенланд Гансом Петером Доскоцілом відвідали одну з найбільших у Європі фабрик з виробництва спортивного спорядження – «Fischer». (Бургенланд –найсхідніша і найменш населена федеральна земля в Австрії, – ред.).

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита підкреслив, що цей приклад серед інших у регіоні має бути основою для прийняття рішень закордонними інвесторами щодо початку своєї діяльності на Закарпатті.

Вони поспілкувалися з директором фабрики, топменеджером Андрієм Рябичем, який попри війну продовжує розвивати виробництво.

Під час зустрічі Ганс Петер Доскоціл запропонував налагодити співпрацю між «Фішер-Мукачево» та Бургенландом у межах контрактів на постачання дитячих лиж з відповідною символікою для спортивних шкіл федеральної землі. Зараз ця потреба становить близько 2,5 тисячі пар на рік.

Програма навчання дітей катанню на лижах є обов’язковою в Бургенланді, тож федеральна земля забезпечує їх лижами й іншим спортивним обладнанням за бюджетні кошти.

Тому зараз поклали початок важливої співпраці, яка може бути розширена в межах програм інших федеральних земель.

До слова, «Фішер-Мукачево» – українсько-австрійське підприємство з іноземними інвестиціями у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Фішер-Мукачево» створене у 1995 році. Засновниками підприємства є компанія «Fischer Sports GmbH» (Австрія) та приватне акціонерне товариство «Мукачівська лижна фабрика «Тиса» (Україна).

Основними напрямками діяльності підприємства є виготовлення товарів для занять зимовими видами спорту (гірських та бігових лиж, хокейних ключок, взуття для бігових лиж), виробництво фанери.

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024