Підприємці з Києва переїхали виготовляти авторські дитячі майданчики на Волинь

03 Листопада 2023, 10:07
Підприємці з Києва переїхали виготовляти авторські дитячі майданчики на Волинь 873
Підприємці з Києва переїхали виготовляти авторські дитячі майданчики на Волинь

Наталія Дукельська за фахом – лікарка, а нині – власниця бізнесу з виробництва авторських дитячих майданчиків з продуманим функціоналом. Саме народження діток спонукало до створення такого виробництва, адже ігровий майданчик – це місце, де діти пізнають світ, пробують взаємодіяти з ним і, загалом, проводять досить багато часу.

Ще у 2020 році разом Наталія Дукельська із чоловіком-архітектором прийняли рішення зайнятися підприємницькою діяльністю і розпочати власний бізнес у Києві. На заощадження частково закупили найнеобхідніше обладнання. Про це повідомили на сайті Волинського обласного центру зайнятості.

Однак початок повномасштабної війни вніс свої корективи і подружжя змушене було повернутися на батьківщину Наталії, у місто Володимир. Тут вони продовжили працювати та розвивати виробництво. Коли дізналися про проєкт «єРобота» за програмою «Власна справа», Наталія без вагань склала бізнес-план.

Подала його разом з онлайн-заявкою через портал «Дія» та успішно пройшла співбесіду у Волинському обласному центрі зайнятості й отримала позитивне рішення про надання мікрогранту.

Нове обладнання та інвентар родина придбала вже за грантові кошти і, згідно з умовами проєкту, створила два робочих місця. Зараз є великий попит на повністю індивідуальні замовлення, які виготовляють з екологічно чистих матеріалів і Наталія має можливість їх виконувати.

Клієнти готові платити за унікальність та престиж. Тож підприємиця і далі працює над масштабуванням власної справи.

«Навколо дітей повинна панувати краса та казка, ми хочемо оточити їх атмосферою радості, турботи та добра», – говорить Наталія Дукельська.

Докладнішу інформацію про отримання гранту можна знайти тут: https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogrant-vlasna-sprava.

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024