В Україні триває прийом заявок на грантову програму для розвитку переробних підприємств

08 Листопада 2023, 18:00
В Україні триває прийом заявок на грантову програму для розвитку переробних підприємств 437
В Україні триває прийом заявок на грантову програму для розвитку переробних підприємств

Програма працює з 2022 року, за нею вже інвестували понад два мільярди гривень у переробний сектор економіки, що дозволило створити понад 8 300 нових робочих місць.

Зараз триває остання у 2023 році хвиля прийому заявок на гранти для переробних підприємств, податися можна до 10 листопада. Про це інформує Міністерство економіки України

Грантова програма для переробних підприємств надає бізнесу можливість отримати фінансову підтримку для розвитку своїх компаній. Основними умовами програми є обов'язок створення нових робочих місць та співфінансування проєкту.

Отримувач гранту має забезпечити створення до 25 робочих місць, що сприяє розвитку економіки та зайнятості. А співфінансування розподіляється за схемою: отримувач повинен внести 50% власних коштів, а держава надає решту 50% у вигляді гранту.

Для підприємств, що працюють на деокупованих територіях, співфінансування складає 20% від підприємця та 80% від держави.

Подати заявку на отримання гранту можуть фізичні особи-підприємці (ФОП) та юридичні особи через портал «Дія» та відкрити нові можливості для розвитку свого бізнесу в Україні.

Важливо відзначити, що розвиток українського виробництва є безумовним пріоритетом, і програма «Новий рівень» відображає національну стратегію з переходу від сировинної моделі економіки до високотехнологічних галузей та збільшення доданої вартості готової продукції.

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024