«Зелена ферма» з Волині виграла 10 тисяч євро на обладнання для переробки органічних відходів

09 Листопада 2023, 16:13
Юлія Ютовець (крайня ліворуч) 953
Юлія Ютовець (крайня ліворуч)

Волинський проєкт з переробки органіки в органічне добриво біогумусу «Зелена ферма» виборов перше місце у програмі підтримки жінок-підприємиць та стартапів в агропродовольчому секторі «Empowering Women in Agrifood» від  EIT Food.

Про це повідомила переможниця програми Юлія Ютовець.

Фінальний форум програми відбувся у Києві. Під час заходу учасниці презентували 10 стартапів та бізнес-ідей інвесторам і журі EWA Ukraine Pitch Competition.

«Було багато роботи та підготовки з менторами та наставниками. Дуже дякую іншим крутим та сильним учасницям, які вмотивували до серйозної підготовки до захисту проєкту. Дякую ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку» за підтримку стартапів та жіночого підприємництва в Україні.

Наша перемога це не просто 10 тисяч євро, це нове технологічне обладнання, яке сприятиме переходу бізнесу в Україні та держави до цивілізованого поводження з органічними відходами», – написала переможниця Юлія Ютовець.

В коментарі Бізнес.Район Юлія зауважила, що «Зелена ферма» – це центр збору садових та органічних відходів, які переробляються за допомогою каліфорнійського черв’яка, в результаті чого утворюється універсальне органічне добриво біогумус.  

«На сьогодні ми маємо діючу верміферму, де успішно утилізуємо понад 100 тонн органічних відходів і виробляємо якісний біогумус та субстрати з вмістом біогумусу», – поділилася переможниця програми.

Юлія додала, що кошти використають для придбання обладнання, яке необхідне для пероробки органічних відходів.

 

Довідково: EIT Food – найбільша європейська ініціатива підтримки інновацій в сфері харчових технологій, створена як консорціум ключових бізнес-гравців в харчовій промисловості, стартапів, дослідницьких центрів та університетів з усієї Європи. EIT Food реалізовує Європейський інститут інновацій і технологій (EIT), який є незалежним органом Європейського Союзу, створеним для впровадження інновацій в Європі.

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024