На Рівненщині звільнять всіх керівників філій лісових господарств

29 Листопада 2023, 13:33
Юрій Болоховець 626
Юрій Болоховець

Керівництво ДП «Ліси України» вирішило звільнити усіх директорів рівненських лісових господарств.

Про це повідомив гендиректор ДП «Ліси України» Юрій Болоховець.

«Як і обіцяв минулого тижня, у лісовій галузі почались кадрові чистки. Сьогодні прийняли рішення про звільнення всіх директорів рівненських філій. Проблеми у регіоні хронічні, а зв’язки – надто глибокі, тому маємо повністю оновити кадровий склад місцевого керівництва», – зазначив Юрій Болоховець.

Він наголосив, що позиція ДП «Ліси України» принципова. Рішення прийняли після скандалу з заступником голови Поліського офісу Віталієм Суховичем, у якого виявили незадекларовані статки у великих розмірах.

Фігурант до лютого 2023 року обіймав посаду начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства. Потім зайняв одну з керівних посад в створеному на його базі Поліському лісовому офісі ДСГП «Ліси України». Працюючи у виконавчій владі та органах місцевого самоврядування, він встиг незаконно збагатитися на мільйони доларів.

Наразі депутат Рівненської обласної ради, який є і заступником голови Поліського лісового офісу ДСГП «Ліси України», під вартою. Також він за рішенням суду може внести заставу – 192 мільйони гривень

«Покладаємо велику надію, що правоохоронці та судді завершать розпочату нами роботу, справи завершать реальними вироками, а не потихеньку прикриють, як це іноді буває», – додав Юрій Болоховець.

Нових керівників лісових господарств визначать на відкритому кадровому конкурсі. Оголошення невдовзі з’явиться на сайті ДП «Ліси України».

Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024
03.03.2024
13:45