На Закарпатті виявляють непоодинокі випадки ведення бізнесу без держреєстрації

30 Листопада 2023, 16:10
На Закарпатті виявляють непоодинокі випадки ведення бізнесу без держреєстрації 613
На Закарпатті виявляють непоодинокі випадки ведення бізнесу без держреєстрації

Працівники відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Закарпатській області в ході проведення фактичних перевірок виявляють непоодинокі випадки здійснення господарської діяльності без державної реєстрації.

Про це йдеться на сайті закарпатських податківців.

«Згідно із законодавством, всі суб’єкти господарювання в Україні зобов’язані пройти державну реєстрацію та перебувати на обліку в податкових органах. Це стосується як юридичних осіб, так і фізичних осіб-підприємців. Без такої реєстрації провадити господарську діяльність заборонено. Адже такі особи, які провадять незаконний бізнес, не платять жодних податків до бюджету. Не сплачують ні єдиний податок, ні податок на доходи фізичних осіб, ні військовий збір, ні ЄСВ. Таким чином, державі завдається суттєвих фінансових збитків», – йдеться в повідомленні.

За результатами виявлених порушень, податківці Закарпаття склали акти фактичних перевірок та матеріали передали до суду. Винним у провадженні підприємницької діяльності без державної реєстрації загрожують значні фінансові санкції.

Податківці області наголошують, що посилення боротьби з тіньовим бізнесом є одним з пріоритетів їх роботи.

У відомстві запевняють, що будуть і надалі цілеспрямовано розшукувати факти «тіньової» економіки.

Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024
03.03.2024
13:45