Підприємців запрошують взяти участь в індексі настроїв малого бізнесу

01 Грудня 2023, 17:00
Підприємців запрошують взяти участь в індексі настроїв малого бізнесу 769
Підприємців запрошують взяти участь в індексі настроїв малого бізнесу

Європейська Бізнес Асоціація разом з ПриватБанком та OLX Україна розпочинають сьому хвилю щорічного дослідження – індекс настроїв малого бізнесу – за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту «Дія.Бізнес».

Про це інформує пресслужба Європейської Бізнес Асоціації.

«Вже другий рік бізнес працює в надзвичайно складних умовах повномасштабної війни та намагається адаптуватися до її викликів та труднощів. Тож ми прагнемо дослідити, як змінюються настрої та оцінки підприємців, якими є їхні актуальні потреби, плани та прогнози.

Якщо ви представляєте малий бізнес, запрошуємо поділитися станом справ вашої компанії, оцінками економічної ситуації та доступу до фінансування, поточними викликами, а також планами й перспективами розвитку вашого бізнесу», – йдеться в повідомленні.

Опитування триватиме до 31 грудня 2023 року: https://www.surveymonkey.com/r/LTFC2DS.

«На базі ваших відповідей буде розрахований Індекс настроїв малого бізнесу, який допоможе нам відслідкувати динаміку змін з 2017 року, проаналізувати актуальні проблеми та точки зростання малого та середнього бізнесу (МСБ, зокрема й під час повномасштабної війни», – кажуть в пресслужбі.

Unlimit Ukraine – це платформа для розвитку малого та мікробізнесу через освітні заходи, нетворкінг та обмін підприємницьким досвідом. Проєкт був ініційований Європейською Бізнес Асоціацією у 2016 році, щоб надати малому бізнесу додаткові можливості, а також зміцнити міжнародні зв’язки у сфері МСБ. Сьогодні проєкт об’єднує 6 632 малих та мікропідприємців з усієї України.

Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024