Вклад платників податків Волині до держбюджету перевищив шість мільярдів гривень

06 Грудня 2023, 17:13
Вклад платників податків Волині до держбюджету перевищив шість мільярдів гривень 351
Вклад платників податків Волині до держбюджету перевищив шість мільярдів гривень

За підсумками січня-листопада 2023 року на Волині до загального фонду держбюджету сплатили 6 мільярдів 65 мільйонів гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Сума сплачених податків в області до державної скарбниці на 9,9% перевищує аналогічні надходження торік. Про це повідомили волинські податківці.

Аналітика переконує, що внесок платників податків в області до держбюджету наразі на 544,5 мільйона гривень більше проти одинадцяти місяців минулого року.

Оскільки в області щомісяця фіксують позитивну динаміку надходжень до бюджетів усіх рівнів, у податковій службі є підстави прогнозувати успішне завершення року.

Довідково: про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів і строки подання звітності, інформацію щодо сплати податків і податкового боргу можна дізнатися через Електронний кабінет.

Ще один крок до цифрової податкової у цифровій державі – застосунок «Моя податкова», простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків із використанням платіжних систем.  Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024
03.03.2024
13:45