Підприємство «Прозорро.Продажі» – фіналіст міжнародної відзнаки за цифровізацію сфери управління активами

06 Грудня 2023, 18:00
Підприємство «Прозорро.Продажі» – фіналіст міжнародної відзнаки за цифровізацію сфери управління активами 337
Підприємство «Прозорро.Продажі» – фіналіст міжнародної відзнаки за цифровізацію сфери управління активами

АТ «Прозорро.Продажі» стало фіналістом міжнародної відзнаки IAM Asset Management Excellence Awards 2023 та увійшли у топ-6 найкращих у світі проєктів, що працюють з цифровізацією сфери управління активами.

Організації-фіналісти продемонстрували застосування найкращих принципів та підходів в управлінні активами, адаптовані до трендів цифровізації, а їхні проєкти стали відповіддю на запити бізнесу і споживачів. Про це інформує Міністерство економіки України.

Оголосили фіналістів під час офіційної церемонії у Лондоні. 

IAM Asset Management Excellence Awards вручає Інститут управління активами (The Institute of Asset Management (the IAM), – міжнародна неприбуткова організація, що з 1994 року обʼєднує професіоналів у сфері управління активами.

Інститут відзначає проєкти та інноваційні досягнення в управлінні активами в умовах сучасних викликів. За IAM Asset Management Excellence Awards щорічно змагаються проєкти у всьому світі, які впроваджують інновації у сфері управління активами в умовах сучасних викликів.

Акціонерне товариство «Прозорро.Продажі», що адмініструє державну електронну торгову систему, в якій проходять онлайн-аукціони з реалізації публічних активів, вийшло у фінал в категорії Digital Innovation.

У фіналі у цій номінації Прозорро.Продажі конкурували за відзнаку з проєктами та компаніями з Іспанії та Великої Британії. Переможцем у цій категорії став проєкт з підвищення ефективності управління активами транспортної адміністрації Transport Scotland.

«Понад сім років тому із запуском державних онлайн-аукціонів в електронній торговій системі Прозорро.Продажі держава почала змінювати підходи та принципи управління публічними активами.

За цей час прозорі та відкриті електронні торги стали ефективним інструментом для держави та громад, які вже принесли понад 80 мільярдів гривень до бюджетів різних рівнів, а також відкрили можливості для бізнесу отримувати ресурси для розвитку, в тому числі й під час воєнного стану», – зазначила міністерка економіки України Юлія Свириденко.

«Бути серед топ-6 найкращих у світі проєктів для нас, всієї екосистеми Прозорро.Продажі, до якої входять як АТ «Прозорро.Продажі», так і майданчики, організатори й учасники торгів, – велика відповідальність. В умовах війни ми як ніколи націлені продовжувати роботу над вдосконаленням системи та підвищенням ефективності й прозорості реалізації активами на ще більшій кількості ринків», – прокоментував СЕО «Прозорро.Продажі» Сергій Бут.    

Нагадаємо, у 2022 році державна електронна торгова система «Прозорро.Продажі» була відзначена як найкращий публічний сервіс найпрестижнішою премією ООН у сфері публічної служби – UN Public Service Awards.

Адміністратор системи АТ «Прозорро.Продажі» гарантує безпечність електронних аукціонів, неможливість втручання в їхній перебіг та рівний доступ кожного учасника до участі у торгах.

Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024
03.03.2024
13:45