Українські підприємці зможуть безкоштовно навчатися в Стенфордській вищій школі бізнесу

07 Грудня 2023, 13:03
Українські підприємці зможуть безкоштовно навчатися в Стенфордській вищій школі бізнесу 359
Українські підприємці зможуть безкоштовно навчатися в Стенфордській вищій школі бізнесу

СfE accelerator Українського католицького університету спільно з Stanford Graduate School of Business (одна із семи професійних шкіл Стенфордського університету) запускають безкоштовну освітню програму для 42 українських підприємців малого та середнього бізнесу – Stanford Ignite Ukraine.

Навчання розпочнеться у лютому 2024 року і триватиме чотири тижні онлайн та три тижні офлайн в Stanford Graduate School of Business. Про це інформує Мінекономіки.

Організатори покривають вартість навчання, проживання поблизу кампусу та основні логістичні витрати.

Програма створена для власників малого та середнього бізнесу, які мають мінімум три роки досвіду ведення підприємницької діяльності та намір масштабування, розвитку інновацій, запуску нових продуктів/послуг, залучення інвестицій, виходу на нові ринки чи інші ідеї зростання.

«Учасники отримають відгуки від інвесторів, експертів і підприємців Кремнієвої долини та стануть частиною спільноти Stanford GSB», –  Іван Петренко, СEO CfE accelerator.

Ідея створення освітньої можливості для українців належить Наталії Анон, яка є членкинею правління Фундації УКУ та однією із меценатів Stanford Ignite Ukraine програми.

«Закінчивши MBA у Stanford GSB, я мріяла, аби українські підприємці також перейняли від викладачів однієї із найкращих світових бізнес-шкіл знання та досвід, які допоможуть їм не просто розвинути власний бізнес, а дадуть змогу конкурувати на міжнародних ринках», – зазначила Наталія Анон.

Метою Stanford Ignite Ukraine є імплементація отриманого досвіду та втілення амбітних ідей в межах наявних підприємств в Україні.

Опис програми, критерії відбору, реєстраційну форму та інші деталі ви можете знайти на сайті CfE accelerator.

Дедлайн прийому заявок – 30 грудня 2023 року.

Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024