Волинські страхувальники перерахували на соціальні потреби понад 8,4 мільярда гривень єдиного внеску

11 Грудня 2023, 11:42
Волинські страхувальники перерахували на соціальні потреби понад 8,4 мільярда гривень єдиного внеску 281
Волинські страхувальники перерахували на соціальні потреби понад 8,4 мільярда гривень єдиного внеску

За підсумками січня-листопада 2023 року волинські працедавці спрямували на соціальні потреби 8 мільярдів 424 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Сума перерахованого єдиного внеску в області на понад 1,1 мільярда перевищує аналогічні надходження торік. Про це інформують волинські податківці.

Завдяки соціально відповідальній позиції працедавців та якісному адмініструванню позитивну динаміку надходжень єдиного внеску збережуть до завершення фінансового року, – прогнозують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Водночас у податковій службі наголошують: фінансування соціальних видатків державою залежить від податкової дисципліни всіх платників податків.

Тобто, офіційне працевлаштування найманих осіб, які працюють у бізнес-проєктах, - вимога закону до всіх роботодавців. Саме легальне робоче місце гарантує найманій особі соціальний захист і передбачає сплату податків до бюджету.  

Нагадаємо, що порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками є однаковим для всіх роботодавців. Він включає три основні кроки:

  • укладення трудового договору;
  • оформлення наказу про прийняття на роботу;
  • повідомлення Державної податкової служби.
Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024