Аграрні підприємства Львівщини отримали підтримку для створення доданої вартості

11 Грудня 2023, 17:17
Аграрні підприємства Львівщини отримали підтримку для створення доданої вартості 369
Аграрні підприємства Львівщини отримали підтримку для створення доданої вартості

У цьому році у Львівській області в рамках комплексної програми підтримки сільського господарства на 2021-2025 роки реалізовували напрям, що передбачав виділення пільгових кредитів для втілення бізнес-планів у сфері створення (придбання) об’єктів для зберігання, заморозки, переробки та передпродажної підготовки сільськогосподарської продукції.

Про це інформує департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА.

Шість суб’єктів підприємництва отримали довгострокові пільгові кредити на суму 10 тисяч гривень. Ці кошти вклали в модернізацію існуючих виробництв та створення нових об’єктів, зокрема цеху з переробки власної картоплі, виробництва гранульованого корму для річкової риби, цеху з переробки сої та трьох об’єктів для сушіння та зберігання зернових та технічних культур.

«Цей напрям комплексної програми надав можливість аграріям області вирішити проблему дефіциту фінансових ресурсів та збуту продукції  через її переробку. Такий підхід дає економічну вигоду як окремим підприємствам, так і всій області в цілому, сприяє розвитку галузі та додає значну вартість кінцевому продукту», – зазначила заступниця директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко.

Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024
03.03.2024
13:45