Митники виявили фальсифіковані документи на суму понад 2,6 мільйони гривень

26 Квітня 2018, 15:33
Митники вявили фасифіковані документи на суму понад 2,6 мільйони гривень 2159
Митники вявили фасифіковані документи на суму понад 2,6 мільйони гривень

Під час розгляду декларації, поданої брокером на імпорт товару «вироби будівельні з пластмас», виявили фальсифікації з товаросупровідними документами на загальну суму більше 2,6 мільйонів гривень.

Про це інформує Волинська митниця ДФС

Імпортні товари, серед яких – рамки під розетки, електрична апаратура для комутації електричних кіл, кнопки дзвоників, побутові вимикачі, частини апаратури для контролю або розподілу електричного струму, комутаційні коробки, кабелі загальною вагою брутто 21,8 тони, згідно з представленими рахунками – фактурами, були закуплені київським підприємством в Республіці Панама. Вартість товару у поданому контракті зазначалася за курсом НБУ як 283,3 тисячі гривень.

З метою перевірки автентичності поданих до митного оформлення документів посадовими особами Волинської митниці ДФС було скеровано кілька запитів, в тому числі до митних органів Республіки Польща. Із відповіді польських колег стало відомо, що насправді ця партія пластмасових виробів походить із Турецької Республіки і її  справжня вартість вища майже у десять разів – 2 мільйони 605 тисяч гривень.

За подання органу доходів і зборів документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника товару, а також неправдиві відомості, необхідні для визначення митної вартості товару, керівника київського підприємства притягнуть до адміністративної відповідальності за статтею 483 Митного Кодексу України. Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією.

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024
20.04.2024