Зеленський заявив про створення нового механізму комунікації із підприємцями

27 Січня 2024, 09:16
Володимир Зеленський 3801
Володимир Зеленський

В Україні створили новий механізм комунікації із підприємцями – Всеукраїнську економічну платформу.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні до нації.

За його словами, до платформи зможуть долучитися представники малого, середнього та великого бізнесу із різних регіонів країни.

««Зроблено в Україні» – це не просто бренд, це велика спільнота людей, мільйони українців і українок, які працюють на підприємствах. І це наші люди, які засновують підприємства, які створюють робочі місця для інших. Уся спільнота нашого бізнесу буде представлена на новій платформі», – стверджує президент.

Зеленський зазначив, що організацією роботи платформи займуться представники уряду, Офісу президента, обласних державних адміністрацій та експертів.

 

«Головне завдання – щоб це був інструмент дієвої комунікації. Щоб спілкування завжди підтримувалось операційними рішеннями – тим, що державні інституції роблять або змінюють, і тим, що створить нову, нормальну історію відносин, зокрема, між правоохоронцями та підприємцями», – наголосив він.

Крім того, глава держави підписав укази, які дозволять створити Раду з підприємництва та всеукраїнську платформу для активізації підприємництва, «як це визначено, зокрема, нещодавнім рішенням РНБО».

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024