Працівник однієї з нафтобаз Луцька нелегально виготовляв пальне: справу скерували до суду

12 Лютого 2024, 13:30
Працівник однієї з нафтобаз Луцька нелегально виготовляв пальне: справу скерували до суду 375
Працівник однієї з нафтобаз Луцька нелегально виготовляв пальне: справу скерували до суду

Детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення та збуту пального.

Слідство встановило, що впродовж січня – липня 2023 року працівник однієї з нафтобаз Луцька, маючи вільний доступ до виробничих потужностей, незаконно виготовляв пальне. Про це повідомило Бюро економічної безпеки України.

Для цього чоловік закуповував сировину, за допомогою обладнання змішував бензин марки А-95 з низькооктановим бензином. Фальсифікат продавав значно дешевше. Загалом у такий спосіб він виготовив близько 40 тисяч літрів пального. 

Крім цього, працівники аналітичного підрозділу Теруправління  встановили, що підозрюваний легалізував кошти, які одержав від продажу контрафактного пального.

Наразі працівнику нафтобази повідомили про підозру за ч. 1  ч. 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, придбання та збут незаконно виготовлених підакцизних товарів) та ч. 1 ст. 209 КК України (легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом). Обвинувальний акт скерували до суду.

Оперативний супровід здійснювали працівники Управління СБУ у Волинській області. Процесуальне керівництво – Волинська обласна прокуратура.

Читайте також: У Мукачеві на Закарпатті підпільно виробляли та продавали пальне

Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024