На Рівненщині відкриють найпотужніший комбікормовий завод на заході України

12 Лютого 2024, 17:31
На Рівненщині відкриють найпотужніший комбікормовий завод на заході України 552
На Рівненщині відкриють найпотужніший комбікормовий завод на заході України

На Рівненщині завершили будівництво найпотужнішого на заході України комбікормового заводу. Потужність заводу – 30 тонн в годину.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

«Команда ТОВ «Реноме-Євробуд» спільно з партнерами, а також агрокорпорацією «Крупець» завершили будівництво сучасного та потужного комбікормового заводу. Тут вироблятимуть розсипчасті та гранульовані комбікорми, а також кормові добавки європейської якості для птиці, великої рогатої худоби та свиней», – сказав очільник області.

Також він додав, що завод укомплектований автоматизованими системами виробництва за європейськими інноваційними технологіями, оснащений сучасним енергоефективним обладнанням. Окрім того, на підприємстві додатково створили 10 робочих місць.

«Створення такого підприємства сприятиме розвитку тваринництва на Рівненщині, адже завод забезпечуватиме потребу у високоякісних кормах. Попри війну, аграрії продовжують працювати та розвиватись. Нині в області завершується будівництво молочного комплексу та свинокомплексу на 11 тисяч голів. Також розширюють потужності для зберігання зерна та переробки сільськогосподарської продукції», – зазначив Олександр Коваль.

Нагадаємо, що комбікорми будуть виробляти для власних потреб агрокорпорації «Крупець», а також на замовлення підприємств на заході України для годівлі великої рогатої худоби, свиней та птиці.

Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024
03.03.2024
13:45