ОККО купить проєкт вітрової електростанції на Волині

26 Лютого 2024, 15:12
ОККО купить проєкт вітрової електростанції на Волині 415
ОККО купить проєкт вітрової електростанції на Волині

Антимонопольний комітет України 1 лютого надав дозвіл компанії GNG Retail Limited, зареєстрованій на Кіпрі, на придбання компаній «Вінд Павер Джі Ес Ай Волинь» і «Вінд Павер Джі Ес Ай Волинь 3».

Про це ідеться в опублікованому 9 лютого повідомленні на сайті АМКУ, передає Zaxid.net.

Компанія GNG Retail Limited є власником холдингу ОККО Group, що торік анонсував інвестиції у проєкти відновлювальної енергетики у центрі та на заході України на суму 500 мільйонів євро.

«Вінд Павер Джі Ес Ай Волинь» і «Вінд Павер Джі Ес Ай Волинь 3» є частиною АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Грінвіль» і належать до групи ТКС Івана і Сергія Торських. Їхнім власником зазначений Іван Торський. Структура групи ТКС включає бізнес із розвитку житлової та комерційної нерухомості, проєкти альтернативної енергетики та будівництво.

За інформацією Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, пише mind, компанії мають намір звести вітроелектростанцію потужністю 150 МВт у Володимирському районі Волинської області.

Компанія ОККО, заснована львівським бізнесменом Віталієм Антоновим, у 2023 році анонсувала, що у найближчі 2-3 роки інвестує до 500 мільйонів євро у проєкти з відновлювальної енергетики у західних і центральних областях України. Компанія планує реалізовувати проєкти на різній стадії готовності. Ідеться про вітрові і сонячні електростанції.

Коментар
18/04/2024 Середа
17.04.2024