Зеленський анонсував програму кешбеку за купівлю українських товарів

26 Лютого 2024, 15:30
Зеленський анонсував програму кешбеку за купівлю українських товарів 319
Зеленський анонсував програму кешбеку за купівлю українських товарів

Кабмін збирається розробити програму «Український кешбек», яка передбачатиме повернення частини грошей за купівлю вироблених в Україні товарів та послуг.

Про це на презентації програми «Зроблено в Україні» в понеділок 26 лютого сказав президент Володимир Зеленський, передає Liga.net.

«Ми повинні зробити все можливе, щоб якнайбільше українських підприємств змогли зберегти й масштабувати свою роботу. І я доручив Кабміну розробити кілька практичних кроків. Зокрема, розробляють програму Українського кешбеку. Коли за купівлю визначених типів зроблених в Україні товарів та послуг громадяни України зможуть отримати повернення частини коштів на спеціальну картку», – сказав він.

Програма має запрацювати до кінця 2024 року.

За словами міністерки економіки Юлії Свириденко, кешбек буде передбачений для бізнесу.

«Ми відновлюємо програму компенсації на сільгосптехніку – 25%. З другої половини року ми будемо працювати над тим, щоб розширити кешбек на інші види техніки – комунальну, спеціальну, транспорт», – зазначила вона під час свого виступу.

Наприкінці січня 2024 року Зеленський започаткував економічну платформу «Зроблено в Україні» для постійної комунікації та координації взаємодії державних органів з бізнесом.

Після цього держава зареєструвала власний бренд «Зроблено в Україні», який вперше показали на форумі з Зеленським.

Коментар
18/04/2024 Середа
17.04.2024