Зеленський оголосив про нову економічну платформу «Зроблено в Україні»

26 Лютого 2024, 16:16
Зеленський оголосив про нову економічну платформу «Зроблено в Україні» 349
Зеленський оголосив про нову економічну платформу «Зроблено в Україні»

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт нової економічної платформи «Зроблено в Україні».

Про це він заявив під час виступу на однойменному форумі, про це пише «Економічна правда».

«Під час форуму «Зроблено в Україні» оголосив про старт нашої нової економічної платформи, а отже, нової економічної політики. Ми вже зробили значні речі для модернізації та спрощення роботи державних інституцій, щоб інституції сприяли ефективності нашої економіки. Зараз маємо додати ще інструментів», – написав він у телеграмі.

Глава держави наголосив, що новостворена платформа «Зроблено в Україні» має стати майданчиком постійного прямого діалогу держави й підприємців.

«Ми повинні зробити все можливе, щоб якнайбільше українських підприємств змогли зберегти та масштабувати свою роботу. Я доручив Кабінету Міністрів України розробити кілька практичних кроків», – додав він.

Також Зеленський заявив про необхідність узгодити сучасну моральну угоду між суспільством і бізнесом, між державою і бізнесом.

«Підприємницькі успіхи окремої людини мають бути частиною суспільного успіху та спільної сили всієї України. Це можливо тільки за умови, що бізнес працює чисто, по-білому, платить податки в Україні, намагається створювати гідні робочі місця для громадян України і не працює в Росії та не допомагає війні проти України», – сказав він.

Президент наголосив, що це абсолютно зрозумілі моральні правила, і кожен, хто дотримується таких правил, має отримати повне сприяння держави та всіх інституцій.

«Підприємництво відображає одну з найкращих якостей людини - уміння організувати життя, уміння організовувати відносини з іншими так, щоб не лише ти сам, а й інші були більш захищеними, мали надійніше, приємніше життя та відчували більше впевненості у своєму завтра. Держава точно не має і не буде цьому заважати», – підкреслив президент.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський анонсував, що в межах нової державної програми кешбеку «Купуй українське», громадяни України зможуть отримати компенсацію частини оплати товарів і послуг, вироблених в Україні.

Коментар
18/04/2024 Середа
17.04.2024