Сотня українських підприємств може отримати гранти від ЄС та Німеччини

29 Лютого 2024, 11:12
Сотня українських підприємств можуть отримати гранти від ЄС та Німеччини 276
Сотня українських підприємств можуть отримати гранти від ЄС та Німеччини

Мікро, малі та середні підприємства України з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом можуть отримати 100 грантів до 10 тисяч євро кожен для відновлення, розвитку та підвищення стійкості у часи війни.

Це вже друга хвиля підтримки українського бізнесу у межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини для 100 мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП) з початку 2024 року. Про це інформує Міністерство економіки України.

«Вітчизняні підприємства працюють в надзвичайно складних умовах постійних ракетних обстрілів, блекаутів, розірваних ланцюжків постачання, нестачі людських ресурсів. Тому ми вдячні нашим партнерам за грантову підтримку українських підприємців, що дає їм можливість розвиватись, модернізувати виробництво, збільшувати експортний потенціал», – зазначила заступниця міністерки економіки України Надія Бігун.

Подати заявку на отримання гранту можна з 28 лютого до 24 березня 2024 року за посиланням. Дані збирає та опрацьовує ГО EasyBusiness («Легкий бізнес»).

До участі у конкурсі запрошують ММСП, що працюють у сферах:

  • переробки (машинобудівна, меблева, харчова та легка промисловість);
  • креативних індустрій;
  • логістики та транспорту;
  • інших секторів з потенціалом експорту або створення  інновацій (наприклад, освітні та медичні послуги).

Довідково: Запланована хвиля грантів сприятиме реалізації цілей урядової ініціативи єРобота під егідою Міністерства економіки України.

Грантовий конкурс проводять у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за спільного фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. 

Стратегічний виконавець програми EU4Business – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Партнер з виконання цього грантового конкурсу – громадська організація EasyBusiness (ГО «Легкий бізнес»).

Коментар
18/04/2024 Середа
17.04.2024