Українці найчастіше накопичують гроші в «Конвертах» на добрі справи та фінансову подушку

29 Лютого 2024, 18:00
Українці найчастіше накопичують гроші в «Конвертах» на добрі справи та фінансову подушку 363
Українці найчастіше накопичують гроші в «Конвертах» на добрі справи та фінансову подушку

Клієнти ПриватБанку, що активно приєдналися до бета-тестування нової послуги розумних накопичень «Конверти», найчастіше відкривають «Конверт» для збору коштів на допомогу ЗСУ, інші добрі справи та створення власного фонду накопичень.

Про це інформує пресслужба банку.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, серед десятків тисяч активних тестувальників послуги найбільш популярним «Конвертом» є «На добру справу». Саме його вибирають для збору донатів на ЗСУ та гуманітарні програми.

На другому місці за популярністю – конверти «Фінансова подушка», за допомогою яких заощаджують кошти на випадок непередбачуваних ситуацій. Також у ТОП-5 найбільш популярних «Конвертів» – накопичення коштів на відпустку, на подарунок близьким та на омріяне авто.

Серед пропонованих клієнтами власних цілей «Конвертів», а така послуга банку дає широкий простір для творчої назви накопичень, лідирують збори на перемогу, потреби ЗСУ, дрони, окопні свічки а також на весілля, книги та освіту.

Нагадаємо, у січні ПриватБанк запропонував клієнтам бета-версію послуги «Конверти» – зручний фінансовий інструмент, який допоможе гуртом збирати донати, відкладати власні кошти на важливі цілі та керувати фінансами. Відкрити свій конверт можна прямо у Приват24 – через меню «Конверти» чи меню «Гаманець».

Щоб швидко зібрати необхідну суму донатів, треба лише додати до конверта опис збору, зображення та пошерити «Конверт» в соціальних мережах. Його поповнити можна як звичайну картку, а всі учасники збору бачитимуть його мету та прогрес досягнення мети.

При цьому з «Конверта» можливо витрачати кошти напряму, не переводячи їх на картку – додати конверт в гаманець Google Pay чи Apple Pay. Також з конвертів можна вільно переводити кошти на свої картки, картки інших осіб та навіть на «Конверти» друзів, знайомих, членів родини тощо.

Дізнатися більше про «Конверти» та залишити відгук чи пропозицію тут.

Коментар
18/04/2024 Середа
17.04.2024