Закарпатська митниця: цьогорічні митні платежі зросли на понад два мільярди гривень

02 Квітня 2024, 13:00
Закарпатська митниця: цьогорічні митні платежі зросли на понад два мільярди гривень 237
Закарпатська митниця: цьогорічні митні платежі зросли на понад два мільярди гривень

За підсумками першого кварталу 2024 року Закарпатська митниця скерувала до держбюджету 4,9 мільярда гривень митних платежів, зокрема: ввізне мито – майже 513 мільйонів гривень, акцизний податок – 72,8 мільйона гривень, ПДВ із ввезених товарів – 4,3 мільярда гривень.

У порівнянні з аналогічним періодом 2023 року, цьогорічні митні платежі зросли на 2 мільярди 86 мільйонів гривень. Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

Закарпатська митниця вкотре наголошує, що підтримує чесний бізнес і максимально швидко здійснює митні процедури для експортерів та імпортерів. Нині успішно впроваджують режим спільного транзиту NCTS – нової комп'ютеризованої системи, яка дозволяє працювати за правилами переміщення товарів, що діють у багатьох країнах світу, в тому числі ЄС та ЄАВТ.

Крім того, митні процедури виконує автоматизована система митного оформлення в автоматичному режимі, тобто без участі посадових осіб митниці.

Серед основних інструментів підтримки великого бізнесу з боку митниці – запровадження системи авторизованих економічних операторів.

«Отримавши такий статус, підприємство має найвищий ступінь довіри від митниці. Відтак, отримує найбільше пільг і спрощень під час митних формальностей. Це, своєю чергою, суттєво вплине на підвищення здорової конкурентоспроможності вітчизняних підприємств на зовнішньому та внутрішньому ринках», – йдеться в повідомленні Закарпатської митниці.

Коментар
18/04/2024 Середа
17.04.2024