У громади Волині ветерани залучили 9,4 мільйона гривень на розвиток бізнесу

02 Квітня 2024, 18:00
У громади Волині ветерани залучили 9,4 мільйона гривень 623
У громади Волині ветерани залучили 9,4 мільйона гривень

П’ять проєктів з Волині перемогли у конкурсах фінансування ветеранського бізнесу «Варто», який проводив Український ветеранський фонд протягом 2022 – 2023 років.

У 2023 році загальна сума фінансування ветеранського бізнесу за контрактами склала 9,4 мільйона гривень. Серед переможців найбільше виробників зі сфери харчової. Про це Бізнес.Район інформує пресслужба Українського ветеранського фонду.

«У березні 2024 року Український ветеранський фонд провів новий конкурс «Варто почати власну справу». Отримали вісім заявок від ветеранів з Волині. Суми фінансування за умовами конкурсу становлять від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень. Кількість переможців буде відомо вже 16 квітня», – каже Руслана Величко-Трифонюк, виконуюча обов’язки виконавчої директорки Українського ветеранського фонду.

Керівниця фонду також зазначає, що важливою метою проведення конкурсів є підтримка ветеранського підприємництва у громадах. 

«Це не лише податки до місцевих бюджетів, а й працевлаштування ветеранів. Більшість ветеранів, які отримали кошти на розвиток справи, вказують, що або вже працевлаштували, або готові взяти до команди людину з бойовим досвідом. 

Якщо ви хочете дізнатися більше про ветеранський бізнес у своєму регіоні – можете скористатися мапою ветеранських бізнесів, яку ми створили спільно з ЛУН. Також можете додати свій бізнес на карту, якщо є ветераном чи ветеранкою», – розповіла Руслана Величко-Трифонюк.

У конкурсах «Варто» можуть брати участь ветерани, дружини/чоловіки ветеранів і ветеранок, їхні батьки, діти, а також сім’ї померлих захисників і захисниць. Важливо, бізнес має бути офіційно зареєстрований як ФОП чи юридична особа. 

За два роки Український ветеранський фонд загалом підтримав понад 573 бізнеси ветеранів. Понад 293 мільйони гривень отримали переможці конкурсних програм ВАРТО від фонду. 

Коментар
14/07/2024 Неділя
14.07.2024
13.07.2024
12.07.2024