ПриватБанк запустив благодійний проєкт для дітей з порушеннями слуху та вразливих груп

03 Квітня 2024, 11:15
ПриватБанк запустив благодійний проєкт для дітей з порушеннями слуху та вразливих груп 246
ПриватБанк запустив благодійний проєкт для дітей з порушеннями слуху та вразливих груп

Благодійний фонд «Відчуй» та ПриватБанк оголосили про старт збору коштів на інклюзивний табір, аби діти з порушенням слуху та діти, які зазнали травм через війну, змогли відчути радість літа, а ще – посилити інтеграцію в суспільстві через молодь.

Про це інформує пресслужба банку.

«Діти, які переживають війну, натрапляють на труднощі, які можуть впливати на їхнє фізичне та психічне здоров'я. Забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей під час війни – складне завдання, та організація інклюзивних таборів є особливим викликом», – йдеться в повідомленні банку.

Літній інклюзивний табір створений для подолання комунікаційного бар'єра, соціалізації дітей з порушенням слуху та дітей, які травмовані через війну в інший спосіб. Серед учасників запланованого табору – діти, яких вдалось повернути з депортації та ті, хто втратив своїх батьків через війну.

«Завдяки багаторічному досвіду фонду, табір створює безпечне та інклюзивне середовище для дітей, де вони матимуть можливість не лише відпочити від повсякденних турбот, але й розвивати свої таланти, навички та створювати навколо себе позитивну атмосферу», – наголошують в повідомленні.

На організацію двох змін табору необхідно п’ять мільйонів гривень, які організатори очікують зібрати від меценатів.

Підтримати збір можна, зробивши донат на спеціальній сторінці збору або за допомогою будь-якого із сервісів ПриватБанку: в меню «Добро» в Приват24, меню «Благодійність» в банкоматах та терміналах самообслуговування та через сайт dobro.privatbank.ua.

Коментар
18/04/2024 Середа
17.04.2024