Суд виніс вироки волинянам, що незаконно продавали електронні сигарети

03 Квітня 2024, 16:20
Суд виніс вироки волинянам, що незаконно продавали електронні сигарети 454
Суд виніс вироки волинянам, що незаконно продавали електронні сигарети

За матеріалами детективів Територіального управління БЕБ у Волинській області суд розглянув чотири справи щодо місцевих мешканців, які нелегально продавали електронні сигарети без марок акцизного податку. 

Зловмисники реалізовували контрафактний товар через мережу роздрібної торгівлі у Луцьку та області. Про це інформує Бюро економічної безпеки України.

В межах чотирьох кримінальних проваджень детективи вилучили електронні сигарети, рідини й набори компонентів до них загальною вартістю понад 2,5 мільйона гривень.

За рішенням суду фігурантам справ призначили покарання у вигляді штрафів з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених підакцизних товарів.

Досудове розслідування здійснювали детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Волинській області. Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури.

Нагадаємо, нещодавно детективи БЕБ у Волинській області перекрили канал контрабанди та вилучили понад 60 тисяч електронних сигарет. Слідство встановило групу осіб, яка налагодила реалізацію контрабандних товарів. Один з фігурантів організовував постачання тютюнових виробів з-за кордону. Інший, житель Луцька, реалізовував продукцію на території України.

Чоловік продавав електронні сигарети та рідини до них через телеграм-канал. Замовлення відправляв поштою.

 

Коментар
18/04/2024 Середа
17.04.2024