Українські підприємці до кінця травня зможуть приймати безготівкові оплати смартфоном та застосунком «Термінал» без комісії

04 Квітня 2024, 13:12
Українські підприємці до кінця травня зможуть приймати безготівкові оплати смартфоном та застосунком «Термінал» без комісії 574
Українські підприємці до кінця травня зможуть приймати безготівкові оплати смартфоном та застосунком «Термінал» без комісії

З 4 квітня українські підприємці, які підключать для прийому оплат за товари чи послуги застосунок «Термінал», що дозволяє використовувати у якості POS-терміналу з вбудованим ПРРО власний Android смартфон чи iPhone, до кінця травня 2024 року прийматимуть платежі без комісій.

Про це інформує пресслужба банку.

До програми вільного тарифу для нових користувачів «Терміналу» зможуть приєднатися клієнти юридичні особи та ФОП, які вперше завантажать мобільний застосунок «Термінал», зареєструються в особистому кабінеті та почнуть приймати оплати протягом строку дії акції.

Вільний тариф без комісії діятиме автоматично з наступного дня після завантаження застосунку «Термінал» та реєстрації в особистому кабінеті. Крім того, серед всіх учасників програми, які зареєструються в акції та відкриють віртуальну корпоративну Digital картку Visa або бізнес-картку Visa в «Приват24 для бізнесу», ПриватБанк та Visa розіграють п’ять охоронних систем Ajax.

Українські підприємці все частіше вибирають застосунок «Термінал» ПриватБанку для прийому оплати за товари та послуги через власний смартфон як основний сервіс прийому безготівкових оплат чи додаткового разом із звичайним POS-терміналом.

Наприкінці жовтня минулого року ПриватБанк запустив застосунок «Термінал» для iPhone. Україна стала третьою країною Європи та сьомою у світі, де можна використовувати iPhone у якості POS-терміналу. На сьогодні, ПриватБанк – єдиний банк в Україні, який має застосунок для iPhone.

У 2023 році за допомогою «Терміналу» українці оплатили 7,8 мільйона покупок на суму понад 3,2 мільярда гривень. За кількістю оплат через «Термінал» та смартфон лідирують продуктові крамниці – майже 600 тисяч за рік, та заклади громадського харчування – 420 тисяч. Найбільший середній чек – у салонах краси (1 550 гривень) та магазинах електроніки (1 520 гривень).

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024