Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

У Луцьку визначили хто ремонтуватиме тепломережі за гроші Європейсього банку

12:39 15.05.2018
127

«Луцьктепло» підписало два договори на реконструкцію та заміну застарілих трубопроводів за гроші Європейського Банку.

«Луцьктепло» та Просте Товариство спільної діяльності ТзОВ «Енергоресурс – монтаж» підписали контракт по співпраці.

Про це йдеться на сайті підприємства.

Мова йде про монтаж попередньо-ізольованих трубопроводів, який передбачає заміну застарілих та зношених в ході експлуатації чорних труб ЦО на нові, попередньо ізольовані трубопроводи. Загальна довжина нових трубопроводів, заміна яких передбачена становить 3 тисячі 912 м.

Згідно контракту роботи проведуть по вулицях: Писаревського, Гордіюк, Кравчука, Г.Артемовського, Арцеулова.

Цього ж дня, в рамках реалізації Проекту реконструкції централізованої системи теплопостачання у Луцьку Луцьтепло підписало контракт із ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536» по виконанню монтажних робіт попередньо-ізольованих трубопроводів.

За цим договором передбачено заміну ділянок трубопроводів на попередньо ізольовані, що проходять по вулицях: Загородня-Відродження-Молоді, Винниченка-Потапова, Стрілецька-Арцеулова, Кравчука.

Загальна довжина нових трубопроводів централізованого теплопостачання (в однотрубному вираженні) – 3 тисячі 236 м без згинів.

Нагадаємо, Державне комунальне підприємство «Луцьктепло», отримало кредит від Європейського банку реконструкції і розвитку з метою фінансування Проекту реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Луцьку. Згідно даного проекту було оголошено ряд тендерів на виконання робіт. Один з них –Лот №5.

;
Коментарі
25 вересня
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
21.09.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин