Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Влада Луцька та перевізники підписали меморандум
Влада Луцька та перевізники підписали меморандум

Перевізники і луцька влада підписали меморандум про якісне перевезення пасажирів

10:39 16.05.2018
218

Луцька міська рада разом із перевізниками підписала меморандум про надання якісних і комфортних послуг з перевезення пасажирів.

Про це стало відомо у вівторок, 15 травня.

Меморандум підписали у зв’язку з численними зверненнями громадян міста Луцька щодо незадовільної роботи громадського транспорту. Тому, аби заспокоїти лучан, підписали цей документ. Ініціювали його підписання депутати міської ради.

Меморандум дисциплінуватиме луцьких перевізників виконувати свої зобов’язання.

Основними пунктами в меморандумі є покращення якості перевезення, оновлення рухомого складу, дотримання санітарних норм у маршрутках і тролейбусах та дотримання графіку руху.

В останньому пункті документу зазначили, що буд-які зміни і доповнення до цього документу вноситимуть лише за письмовою згодою обох сторін.

До слова, міська рада Луцька звертатиметься в департамент інфраструктури облдержадміністрації, аби «зняти» всі міжміські маршрути з центральних вулиць, адже це зменшить затори та навантаження на дорожнє покриття. Окрім того, за словами першого заступника міського голови, це може зменшити аварійність і збільшити надходження від виторгу в міських маршрутках. Це конкретний крок, каже заступник, який підтримають і перевізники і управління транспорту та зв’язку міської ради. Зроблять це, аби захистити інтереси луцьких перевізників.


;
Коментарі
25 вересня
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
21.09.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин