Бізнес може приймати оплату картками через застосунок «Термінал» ПриватБанку попри відсутність світла

10 Квітня 2024, 11:00
Малий бізнес може приймати оплату картками через застосунок «Термінал» ПриватБанку попри відсутність світла 427
Малий бізнес може приймати оплату картками через застосунок «Термінал» ПриватБанку попри відсутність світла

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат від покупців та використовували для оплати товарів картками мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку.

Про це інформує пресслужба ПриватБанку.

«Коли немає електрики, але є мобільний інтернет – «Термінал» є найпростішим і доступним способом приймати оплати картками та не відмовляти клієнтові у покупці. Ще одним зручним засобом приймати безготівкові оплати, коли немає світла, є QR код з POS-терміналу в нашому телеграм-боті», – говорить член правління банку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв.

Якщо у підприємця є iPhone чи Android смартфон з NFC, його можна перетворити на POS-термінал. Для цього треба завантажити застосунок «Термінал», зареєструватися за декілька хвилин та приймати до оплати картки будь-яких банків. До того ж застосунок оснащений функцією фіскалізації готівкових та безготівкових операцій ПРРО «Каса».

Лише минулого року за допомогою «Терміналу» українці оплатили 7,8 мільйона покупок на суму понад 3,2 мільярда гривень. За кількістю оплат через «Термінал» та смартфон лідирують продуктові крамниці – майже 600 тисяч за рік, та заклади громадського харчування – 420 тисяч. Найбільший середній чек – у салонах краси (1 550 гривень) та магазинах електроніки (1 520 гривень).

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024