«Райффайзен Банк» страхуватиме майно українських бізнес-клієнтів від воєнних ризиків

12 Квітня 2024, 11:08
«Райффайзен Банк» запускає в Україні страхування майна бізнес-клієнтів від воєнних ризиків 259
«Райффайзен Банк» запускає в Україні страхування майна бізнес-клієнтів від воєнних ризиків

«Райффайзен Банк» презентував нову послугу для бізнес-клієнтів зі страхування майна різного типу від воєнних ризиків. Страхові компанії надаватимуть страхове покриття для майна, яке банк зможе брати у заставу при наданні кредитного фінансування.

Про це інформує пресслужба банку.

Такий продукт є першим на ринку України та розроблений у співпраці зі світовою компанією професійних послуг «Аон» та українськими страховими компаніями ARX, «Універсальна» та «ІНГО».

Завдяки інструменту war risk insurance українські компанії зможуть мінімізувати ризики реалізації інвестиційних проєктів, залучити додаткове фінансування та зменшити ризики, пов’язані з втратою або пошкодженням майна через військові дії.

Зазначають, що використання нового інструменту дозволить українському бізнесу застрахувати нерухомість, обладнання та товари в обороті від наслідків воєнних дій. Скористатися war risk insurance відтепер зможуть компанії і малого, і великого бізнесу, звернувшись до банку або до компанії Аон.

Протягом року планується сформувати страховий портфель на суму близько мільярда гривень у сферах агро, переробки, видобутку, ритейлу, фармацевтики, енергетики та палива.

«Для українського бізнесу інструмент зі страхування від воєнних ризиків є довгоочікуваним з огляду на третій рік війни», – зазначив голова правління «Райффайзен Банку» Олександр Писарук.

Коментар
23/05/2024 Середа
22.05.2024