На Волині зростають показники сплати податку на додану вартість

12 Квітня 2024, 18:20
На Волині зростають показники сплати податку на додану вартість 668
На Волині зростають показники сплати податку на додану вартість

За підсумками першого кварталу 2024 року господарюючі суб’єкти Волині спрямували до держбюджету 791,4 мільйона гривень податку на додану вартість. Сума сплаченого ПДВ в області на 41,9% перевищує аналогічні надходження торік.  

Про це інформують волинські податківці.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: господарські операції із сумнівними контрагентами фахівці податкового адміністрування аналізують надзвичайно уважно, а впроваджені у процес податкового супроводу інформаційні рішення дозволяють завчасно попередити спроби окремих компаній маніпулювати з показниками податкової звітності.   

Сумлінному бізнесу податківці радять уникнути господарських операцій, що можуть стати підставою для призупинення реєстрації податкових накладних. Отримати інформацію про ділову репутацію потенційних ділових партнерів можна з доступних джерел.

Наприклад, у приватній частині Електронного кабінету кожен платник податків може надати згоду на отримання інформації про себе контрагентом. 

Нагадаємо, що головна передумова успішної реєстрації податкових накладних – позитивна податкова історія платника та відсутність сумнівних господарських оборудок.  

До слова, за підсумками 2023 року на Волині сплатили понад 2,5 мільярда гривень ПДВ.

Коментар
23/05/2024 Середа
22.05.2024