Українцям тепер доступна доставка замовлень з інтернет-магазинів Канади

15 Квітня 2024, 16:09
Українцям тепер доступна доставка замовлень з інтернет-магазинів Канади 320
Українцям тепер доступна доставка замовлень з інтернет-магазинів Канади

Сервіс доставки покупок з інтернет-магазинів Європи та США, що не мають прямої доставки в Україну, Meest Shopping розширює географію. Тепер завдяки сервісу українці можуть отримувати замовлення з онлайн-майданчиків Канади з доставкою прямо додому, або в найближче відділення Meest. 

Про це Бізнес.Район інформує пресслужба сервісу доставки Meest.

Тарифи на доставку коштуватимуть від шести доларів морським перевезенням та дев'яти доларів авіаперевезенням. Терміни становитимуть від чотирьох-п’яти тижнів та від одного-двох тижнів відповідно. 

Meest Shopping також пропонує додаткові послуги: страхування та пакування. Оперативність та ефективність роботи забезпечуватиме власний склад сервісу в Канаді.

 

Довідково: Meest Shopping – сервіс доставки покупок з інтернет-магазинів Європи та Північної Америки, які не мають прямої доставки в Україну. Завдяки сервісу українці мають змогу отримувати онлайн-покупки з 12 країн світу. Meest Shopping входить у групу компаній Meest, яка також об'єднує Meest ПОШТА, Meest Cargo, Meest China, Meest Europe, Meest USA та Meest Canada. 

Компанію заснував підприємець Ростислав Кісіль і вже понад 30 років працює на ринку поштових послуг у сегменті B2С та B2B. Meest дозволяє надсилати посилки у понад 70 країн світу в Північній та Південній Америках, Європі, Азії та Африки.

Коментар
23/05/2024 Четвер
23.05.2024
22.05.2024