Мінекономіки та Mastercard підписали меморандум про співпрацю в межах реалізації політики «Зроблено в Україні»

16 Квітня 2024, 11:12
Мінекономіки та Mastercard підписали меморандум про співпрацю в межах реалізації політики «Зроблено в Україні» 259
Мінекономіки та Mastercard підписали меморандум про співпрацю в межах реалізації політики «Зроблено в Україні»

Міністерство економіки України та міжнародна технологічна компанія Mastercard підписали меморандум про співпрацю в межах реалізації політики «Зроблено в Україні».

«Зроблено в Україні» спрямована на підтримку українського бізнесу, популяризацію та стимулювання попиту на продукцію й послуги вітчизняних виробників, зокрема завдяки реалізації програми національного кешбеку на українські товари. Про це інформує Мінекономіки.

Документ підписали міністерка економіки Юлія Свириденко, президентка Mastercard у країнах Східної Європи Ясемін Бедір та генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові Інга Андреєва.

«Попри війну, постійні ракетні обстріли, блекаути, зруйновані логістичні ланцюжки, нестачу працівників, вітчизняні підприємці продовжують працювати. І саме тому державна політика «Зроблено в Україні» спрямована на їх підтримку, на надання їм можливості розвиватись через різні урядові програми, а також через стимулювання попиту на вітчизняну продукцію й послуги всередині країни та за її межами», – зазначила міністерка економіки Юлія Свириденко.

«Наша співпраця з міністерством передбачає реалізацію широкого кола ініціатив, серед яких і технічна реалізація програми національного кешбеку, над якою ми вже плідно працюємо», – підкреслила Інга Андреєва, генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові. 

Згідно з меморандумом передбачена співпраця сторін, зокрема, у сферах:

  • підтримки малого й середнього бізнесу, в тому числі щодо вдосконалення цифрових процесів ведення бізнесу (цифрові рішення для прийому платежів, видачі електронних квитанцій, підвищення обізнаності про інноваційні фінансові тенденції);
  • експертного і технологічного партнерства в реалізації програми національного кешбеку на українські товари в рамках підтримки платформи «Зроблено в Україні»;
  • підтримки комунікаційних кампаній Мінекономіки для малих та середніх підприємств з метою підвищення їх конкурентоспроможності.
Коментар
23/05/2024 Середа
22.05.2024