На Волині троє жителів хотіли безпілотником переправити контрабандні сигарети до Польщі

16 Квітня 2024, 10:30
На Волині троє жителів хотіли безпілотником переправити контрабандні сигарети до Польщі 295
На Волині троє жителів хотіли безпілотником переправити контрабандні сигарети до Польщі

Детективи територіального управління Бюро економічної безпеки у Волинській області спільно з прикордонниками викрили осіб, які намагалася переправити через державний кордон тютюнові вироби без марок акцизного податку.

Про це інформує Бюро економічної безпеки.

Слідство встановило, що транспортування незаконно виготовлених сигарет до Республіки Польща організували троє жителів Волині. 

Для цього вони використовували саморобні безпілотні літальні апарати. Відправити сигарети за кордон намагались вночі.

Детективи Бюро виявили та вилучили БпЛА, пристрій для його запуску, акумулятори, 36 блоків тютюнових виробів без марок акцизного податку та автомобіль. 

Наразі досудове розслідування за ч. 1 ст. 204  Кримінального Кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, транспортування з метою збуту та збут підакцизних товарів) та ч. 2 ст. 199 (незаконне виготовлення, зберігання, придбання підроблених марок акцизного податку) триває. Встановлюють повне коло осіб причетних до незаконної діяльності. 

Оперативний супровід здійснювали працівники шостого Волинського прикордонного загону Держприкордонслужби України. Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури.

Нагадаємо, за останніх п’ять місяців на Ковельщині це вже четверта спроба незаконного переправлення сигарет через кордон, яку упередили детективи БЕБ.

Коментар
23/05/2024 Середа
22.05.2024