Які вакансії сьогодні популярні на Рівненщині

17 Квітня 2024, 10:08
Які вакансії сьогодні популярні на Рівненщині 537
Які вакансії сьогодні популярні на Рівненщині

Рівненський обласний центр зайнятості опублікував список вакансій, які сьогодні в області є найбільш затребуваними.

Про це Бізнес.Район інформує пресслужба центру зайнятості.

Серед актуальних вакансій, що є у базі даних Рівненської обласної служби зайнятості наразі найбільш затребуваними є:

  • продавці продовольчих та непродовольчих товарів,
  • підсобні робітники,
  • водії автотранспортних засобів різних категорій,
  • кухарі,
  • швачки.

Найбільше роботодавці Рівненщини на сьогодні потребують працівників сфери торгівлі та послуг, кваліфікованих робітників з інструментом, робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин.

У січні – березні 2024 року загальна кількість вакансій в Рівненській обласній службі зайнятості становила 4,7 тисячі вакансій, з них 51% вакансій укомплектувала обласна служба зайнятості. Станом на 16 квітня 2024 року у базі вакансій Рівненського обласного центру зайнятості 1,8 тисячі пропозицій роботи. У середньому на вакансію претендували троє безробітних.      

З пропозиціями працевлаштування можна ознайомитися за посиланням на сайті Рівненського обласного центру зайнятості у рубриці «Шукаю роботу».

«Звертаємо увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення. Офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців», – йдеться в повідомленні ЦЗ.

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024