ПриватБанк оновив «Конверти»: що змінилося

17 Квітня 2024, 13:16
ПриватБанк оновив «Конверти»: що змінилося 308
ПриватБанк оновив «Конверти»: що змінилося

ПриватБанк запустив публічну версію послуги «Конверти», яка створена насамперед для волонтерів та благодійників, щоб гуртом збирати кошти на добрі справи, гуманітарні проєкти та підтримку ЗСУ.

Також «Конверти» допоможуть кожному клієнту ефективно та «розумно» керувати власними фінансами. Про це інформує пресслужба банку.

Як говорить член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, за два з половиною місяці від старту роботи бета-версії «Конвертів», від перших користувачів послуги команда банку отримала понад 500 пропозицій щодо удосконалення послуги, більшість з яких вже враховані при запуску послуги. Банк продовжує розвиток нової послуги, та буде розширювати функціонал з кожним оновленням «Конвертів».

«Ми розробили нову послугу, розуміючи важливість зручних, доступних та прозорих банківських інструментів для волонтерів та наближення нашої перемоги, тому ми запропонували благодійникам та всім охочим стати першими користувачами послуги та разом вдосконалити «Конверти», – відзначив Дмитро Мусієнко.

Оновлена версія «Конвертів» дає можливість поповнювати волонтерський чи власний конверт з будь-якої картки інших банків та цифрових гаманців через Apple Pay та Google Pay. Для волонтерів важливим буде те, що «Конверти» дають можливість обʼєднувати зусилля заради однієї мети, перераховуючи кошти з декількох зборів на один «Конверт».

Унікальна особливість послуги – «Конвертом» можна напряму оплачувати покупки чи послуги, не переказуючи кошти на картку чи знімаючи готівку, якщо додати в гаманець Google Pay чи Apple Pay. Також з конвертів можна вільно переказувати кошти на свої картки, картки інших осіб та на «Конверти» друзів, знайомих, членів родини тощо.

Коментар
23/05/2024 Четвер
23.05.2024
22.05.2024