На Рівненщині підприємці використовують у своїй діяльності майже 20 тисяч реєстраторів розрахункових операцій

17 Квітня 2024, 14:30
На Рівненщині підприємці використовують у своїй діяльності майже 20 тисяч реєстраторів розрахункових операцій 384
На Рівненщині підприємці використовують у своїй діяльності майже 20 тисяч реєстраторів розрахункових операцій

На Рівненщині суб’єкти господарювання використовують у своїй діяльності 19 997 реєстраторів розрахункових операцій. Зокрема, 13 391 – програмних РРО та 6 606 – класичних апаратних РРО.

Про це інформують рівненські податківці.

Лише у поточному році платники податків зареєстрували 2 188 одиниць касової техніки. При цьому перевагу також надавали використанню ПРРО – їх зареєстрували 1 661 (в три рази більше, ніж класичних РРО).

Саме ПРРО, або як ще їх називають «касові апарати в смартфоні» приваблюють підприємців своєю зручність і вигодою у використанні, адже програмне забезпечення від ДПС є абсолютно безкоштовним та простим у застосуванні. ПРРО можна встановити на мобільний телефон, комп'ютер або планшет (для платформ iOS, Windows, Android, WEB).

Читайте також: На Волині зростає популярність електронних касових апаратів серед підприємців

Нагадаємо, що суб’єкти господарювання, зокрема платникам єдиного податку (крім «єдинників» 1 групи), зобов’язані використовувати РРО/ПРРО під час здійснення розрахункових операцій. За порушення у здійсненні розрахункових операцій та використанні РРО/ПРРО передбачена відповідальність.

Отримати консультативну та практичну допомогу у встановленні безкоштовного програмного забезпечення ПРРО від ДПС можна у Головному управлінні ДПС у Рівненській області, де для платників податків на постійній основі проводять тренінги (Рівне, вул. Відінська, 12, телефон для довідок – 0362692628) та Центрах обслуговування платників.

Нагадаємо, що громадяни мають можливість в будь-який час доби, 24/7 та в будь-якому місці повідомляти податкову службу через чат-бот «StopViolationBot» у месенджері Telegram про відомі факти порушень законодавства, в тому числі незастосування РРО/ПРРО та невидачу відповідних розрахункових документів.

Читайте також: Продав без чека – штраф: які зміни та санкції для бізнесу запрацюють з першого жовтня

Коментар
23/05/2024 Четвер
23.05.2024
22.05.2024